Toplantı Odaları

Toplantılar ve Etkinlikler 2

Toplantı

Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent her türlü toplantı ve etkinliğe ev sahipliği yapmak için tüm organizasyonu detaylı bir şekilde ele alarak, en ince detayına kadar üstünde çalışır.

İş toplantılarını, bayii toplantılarını; düğün, nişan kına gibi etkinliklerini hayal edildiği gibi geçmesi için yaratıcı fikir önerileriyle taçlandırır, organizasyonun daha da özel hale gelmesi için uğraşır.

En keyifli toplantılara ev sahipliği yapan Ramada Plaza by Wyndham İstanbul Tekstilkent, sahip olduğumuz 12 m2’den 560 m2’ye kadar büyüklükteki 9 adet toplantı salonu ve tam donanımlı teknik ekipman desteği ile ihtiyacınız olan her şeyi sizlere sunmaktadır.

Düğün

Sadece kapalı davet alanı bulunan Ramada Plaza Tekstilkent Otel, oldukça geniş bir alan sunuyor.

300-400 kişi arasında davetli ağırlama imkanı veren tesis, en kalabalık ve eğlenceli davetlerin altına imzanızı atmanıza yardımcı oluyor.

Aynı zamanda yüksek tavanlı ve kolonsuz salonuyla, ferah bir ortamda bulunmanızı sağlıyor. Şehir merkezinde yer alan otel, büyüleyici bir şehir manzarasına sahip oluyor.

Davetler sonrasında hem siz hem de misafirleriniz otelde konaklayabilirsiniz. Konaklama esnasında ise şehrin mest eden manzarasına tanıklık edebilirsiniz.

Düğün